Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass?

Który z tych basów wybrać? Gram bluesa, rocka, hardrocka.Dzwoniłem to
faceta z aukcji japońca ale ten nie był mi w stanie nawet powiedzieć z
którego rocku jest bas. Czytałem recenzję i mogę powiedzieć, że by mi
odpowiadał tylko pytanie czy któryś z was bliżej styknął się z tym
wiosłem. No i pytanie o drugi gitarę – praktycznie to samo co wyżej.

Japoniec (allegro.pl/item1151260531_fender_precision_bass_lite_made_in_japan.html)

Squier (allegro.pl/item1143509098_gitara_basowa_squier_vintage_modified_jazz_bass.html)

Czy mógłbyś podpowiedzieć mi, co wybrać: Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass?
Który z tych basów, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass, będzie lepszy dla mnie jako gracza bluesa, rocka, hardrocka?
Czy ty, jako basista, miałbyś wskazówki, którą gitarę wybrać: Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass?
Czy próbowałeś już grać na Fender Precision Bass Lyte [japoniec] i Squier Vintage Modified Jazz Bass, aby zdecydować, który jest lepszy?
Jako basista, który z tych basów, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass, byłby bardziej odpowiedni dla moich preferencji muzycznych – bluesa, rocka, hardrocka?
Czy masz jakieś doświadczenie w grze na Fender Precision Bass Lyte [japoniec] lub Squier Vintage Modified Jazz Bass, które pomogłoby mi w wyborze?
Jako basista, który z tych basów, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass, który miałby bardziej wyraziste brzmienie w moim repertuarze bluesa, rocka, hardrocka?
Czy może mi ktoś polecić, który z tych basów, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass, byłby najlepszy dla mnie jako początkującego basisty?
Który z tych basów, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] czy Squier Vintage Modified Jazz Bass, byłby lepszy dla mnie jako basisty, który używa różnych technik gry?
Czy zna ktoś osobiście te dwie gitary, Fender Precision Bass Lyte [japoniec] i Squier Vintage Modified Jazz Bass, i mógłby mi doradzić, którą wybrać?

Podziel się swoją opinią
zapporowy
zapporowy
Artykuły: 0

8 komentarzy

  1. to zapytaj gościa o serię i numer instrumentu i sprawdź na stronie Fender –
    będziesz znał rok

  2. imo – doradzenie wybory między preclem a JB, to jak zapytać czy wybrać
    jabłecznik czy pomidorową 😀

  3. Radziłbym zamknąć temat zanim rozpęta się dyskusja co lepsze – jazz czy
    precel 😀

    Tak naprawdę to jakiekolwiek Fendery i Squiery są takimi wiosłami, że bez
    ogrania ciężko brać w ciemno, bo można natrafić na zupełnie skrajne
    produkty.

    Ale przecież i tak wszyscy wiedzą, że najlepszy jest Rick 😛

  4. Bież Fendera. Mój kumpel ma takiego, nigdy by go nie zmieniał gdyby miał 5.
    Kocham po prostu ten bas, świetne brzmienie. <333 Hmmm…. czemu bas to nie
    może być żoona ?? Wracam… bierz tego Fendera.

  5. jakościowo Fender powinien być lepszy, a co do brzmienia to kwestia gustu ale
    ja polecałbym Ci precla

Możliwość komentowania została wyłączona.