Korg AX3B z allegro – ostrzeżenie

allegro.pl/item1123502002_multiefekt_korg_ax3b_tanio_okazja.html
znalazłem to na allegro- w opisie aukcji jasno stoi, że działa z git.
elektryczną. Jest to gówno prawda- miałem taki sam. Ku przestrodze, bo nie
wiedziałem gdzie umieścić- a po sznapsie jestem.

No ale nie „sprzedasz” chyba, nie?

Poprawiłem i do bardziej odpowiedniego działu przeniosłem (Tablica
ogłoszeń może być ukrywana w trackerze)

Następnym razem proponuję jednak wątek o aukcjach efektów 🙂

zakwas

Czy znalazłem ostrzeżenie dotyczące Korga AX3B na Allegro i czy jest to urządzenie przeznaczone tylko dla gitarzystów?
Czy miałem podobne doświadczenie z urządzeniem AX3B i czy mogę podzielić się swoją historią z innymi basistami?
Czy Korg AX3B naprawdę działa tylko z gitarami elektrycznymi i czy istnieją inne podobne urządzenia, które mogą być używane przez basistów?
Czy spotkałem się z opisem aukcji, który wprowadził mnie w błąd co do możliwości wykorzystania urządzenia i jakie kroki podjąłem w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości?
Uważam, że informowanie innych muzyków o potencjalnych problemach z urządzeniami jest ważne i jak najlepiej tego dokonać.
Czy zdarzało mi się wystawiać na sprzedaż urządzenia, które nie spełniają moich wymagań, i jak postępowałem w takich sytuacjach?
Czy Korg AX3B jest dobrym wyborem dla basisty i jakie są jego wady i zalety?
Czy jestem świadomy istnienia innych platform i serwisów internetowych, które oferują urządzenia muzyczne i czy warto z nich korzystać?
Czy jestem skłonny podzielić się swoimi uwagami i uwagami innych muzyków na temat różnych efektów basowych i akcesoriów?
Mam sugestie dotyczące poprawy jakości i przejrzystości opisów produktów na stronach sprzedażowych i czy warto pisać do sprzedawców o szczegóły przed zakupem.

Podziel się swoją opinią