Trace elliot AH 500-7 błąd w opisie

W opisie głowy TE ah500-7 jest napisane że wzmacniacz ten posiada trzy lampy
na przedwzmacniaczu.Pewien gość który przekładał mi kabel na 220V
powiedział że w środku żadnych lamp nie było.Zmartwiłem się trochę bo u
Maczosa jak i w Rock&Roll jak byk jest napisane że są więc zgłupiałem.
Pomyślałem że może koleś za wielką wodą po prostu mi ich nie wysłał
ale na oficjalnej stronie Trace Elliot pisze że te wzmacniacze nie posiadają
lamp.I wierzyć tu ludziom. Niby kompetętny ale nie do końca. A ja kupiłem
go z nadzieją że że będę miał półlampową głowę :)) Jednak najlepiej
sięgać do żródła ehh..

Czy ktoś ma Trace Elliot AH 500 7 i wie, czy w opisie głowy jest napisane, że posiada trzy lampy na przedwzmacniaczu, czy może to jest błąd?
Czy ktoś miał problem z opisem głowy TE AH 500 7? Zdaniem jednego gościa w środku żadnych lamp nie było, ale na oficjalnej stronie Trace Elliot pisze, że te wzmacniacze nie posiadają lamp. Kto ma rację?
Czy ktoś kupił Trace Elliot AH 500 7 i wie, czy ta głowa posiada lampy na przedwzmacniaczu?
Czy ktoś posiada Trace Elliot AH 500 7 i może mi powiedzieć, czy ta głowa faktycznie posiada lampy na przedwzmacniaczu, jak to jest napisane w opisie?
Czy ktoś rozumie opis Trace Elliot AH 500 7? W opisie głowy jest napisane, że posiada trzy lampy na przedwzmacniaczu, ale pewien gość powiedział, że ich tam nie ma. Co o tym sądzicie?
Czy ktoś wie, czy Trace Elliot AH 500 7 posiada lampy na przedwzmacniaczu, jak to jest napisane w opisie głowy? Czy to prawda, czy może to był błąd w opisie?
Czy ktoś ma Trace Elliot AH 500 7 i potwierdza, że ta głowa posiada lampy na przedwzmacniaczu, jak to jest napisane w opisie? Czy ktoś ma odmienne doświadczenia?
Czy ktoś miał problemy z opisem Trace Elliot AH 500 7? W opisie głowy jest napisane, że posiada trzy lampy na przedwzmacniaczu, ale pewien gość twierdził, że ich tam nie ma. Co o tym myślicie?
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy Trace Elliot AH 500 7 posiada lampy na przedwzmacniaczu, jak to jest napisane w opisie głowy?
Czy ktoś z was posiada Trace Elliot AH 500 7 i może mi potwierdzić, czy ta głowa posiada lampy na przedwzmacniaczu, jak to jest napisane w opisie?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. To ma solid state. Prawie jak lampa. (błędzior)

    Edit: mój błąd. Nie doczytałem, że chodzi o ah 500-7. Ah 500-12 ma solid
    state na preampie.

  2. rozkręć i zobacz do środka. raczej by nie kłamali w opisach w takiej
    sprawie. niech żyje autosugestia, dopóki nikt Ci nie powiedział, to pewnie
    brzmiała lampowo i ciepło, a teraz już nie 😛

  3. @puciak: rozkręć i zobacz do środka. raczej by nie kłamali w opisach w takiej sprawie. niech żyje autosugestia, dopóki nikt Ci nie powiedział, to pewnie brzmiała lampowo i ciepło, a teraz już nie 😛

    Nie brzmiało lampowo bo nie mam do niego jeszcze paki i o żadnej autosugestii
    nie ma mowy. Psycholog się trafił :))

  4. @bulage:

    @puciak: rozkręć i zobacz do środka. raczej by nie kłamali w opisach w takiej sprawie. niech żyje autosugestia, dopóki nikt Ci nie powiedział, to pewnie brzmiała lampowo i ciepło, a teraz już nie 😛

    Nie brzmiało lampowo bo nie mam do niego jeszcze paki i o żadnej autosugestii nie ma mowy. Psycholog się trafił :))

    Ja bym to efektem placebo nazwał 😉

  5. @Puciak – a u mnie też widziałeś lapmę? Ciekawe gdzie… Bo w combie mam
    taki sam wzmacniacz;p

Możliwość komentowania została wyłączona.