Ash Eb 12 8211 Gk 8211 Hartke Kb 15

Ash EB 12 – GK – Hartke KB 15

Witam!

Otóż mam problem z wyborem pieca do basu. Mam na oku trzy modele:

(allegro.pl/item145126406_gallien_krueger_glowa_paczka_do_basu.html)
(allegro.pl/item146780963_hartke_kickback_15.html)
(allegro.pl/item146951804_ashdown_electric_blue_12.html)

Czy moglibyście polecić mi któryś z tych pieców. Muzyka jaką gram to rock
i metal. Preferuje głęboki dół.

Z góry dzięki za pomoc!

Jaki piec do basu polecilibyście mi do gry rocka i metalu, jeśli preferuję głęboki dół?
Który z trzech pieców, Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 oraz jeszcze jeden, byłby najlepszy dla mnie jako basisty grającego w rockowych i metalowych zespołach i preferującego głęboki dół?
Jaki piec basowy wybralibyście, gdybym powiedział, że moja muzyka to rock i metal, a ja lubię grać z głębokim dolem?
Jaki piec do basu polecilibyście mi, jeśli mój styl to rock i metal, a preferuję głęboki dół? Czy lepszy będzie Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 czy może trzeci model?
Który z trzech modeli pieców basowych, Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 czy trzeci model, byłby najlepszy dla mnie jako basisty, grającego w zespołach rockowych i metalowych i preferującego głęboki dół?
Jaki piec do basu polecilibyście mi do grania rocka i metalu, jeśli lubię grać z głębokim dołem i mam trzy modele na oku: Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 oraz trzeci?
Zastanawiam się, który z tych trzech pieców basowych, Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 oraz trzeci model, byłby najlepszy dla mnie jako muzyka grającego w rockowych i metalowych zespołach i preferującego ciężkie brzmienie z głębokim dołem?
Który z trzech modeli pieców basowych, Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 czy trzeci model, byłby najlepszy dla mnie jako basisty, grającego w zespołach rockowych i metalowych i chcącego uzyskać głęboki dół?
Jaki piec do basu polecilibyście mi jako basisty, grającego głównie w zespołach rockowych i metalowych z preferencją dla głębokiego dźwięku basu? Czy powinienem wybrać Ash EB 12 GK, Hartke KB 15 czy może trzeci model pieca?

Podziel się swoją opinią

11 komentarzy

  1. Ale ile chcesz na piec wydać?

    Bo ten GK pójdzie na bank za więcej niż byś sobie życzył.

    ———————–

  2. Mam 1100zł, zastanawiam się jeszcze nad Laneyem: (www.bigbeat.pl/product_info.php?cPath=36_103&products_id=4863)
    ale nie wiem czy jest to dobry piec.

  3. Daje radę.

    Dobry głośnik. 15″ + gwizdek. Jakaś mega rewelacja toto nie jest ale za te
    pieniądze raczej lepszego nie znajdziesz.

    Warto.

    ———————–

  4. @Bacho: Mam 1100zł, zastanawiam się jeszcze nad Laneyem: (www.bigbeat.pl/product_info.php?cPath=36_103&products_id=4863)
    ale nie wiem czy jest to dobry piec.

    To nie ten Laney, co ma 165w dopiero jak się go pod paczkę podepnie?

  5. Aszdałna nie kupuj – grałem na takim wczoraj i zapodawał mułem strasznie
    ;/

  6. jaki masz bas aktywny pasywny ?

    wyprobuj jak masz taka mozliwosc hartke_kickback_

  7. Ja mam Hartke kb 15…jest dobry, ale minusem jest to że po rozkreceniu na
    mniejwięcej 75% mocy zaczyna lekko przesterowywać (zwłaszcza przy
    mocnejszych szrpnięciach) Ale brzmienie to ma zarąbiste…Ja gram praktycznie
    całyczas na shapie – to mi się dopiero podoba 😀 w sumie nowy stoi po 1500
    mniej więcej więc za 1000 to dobra okazja.

  8. @piorek: Ja mam Hartke kb 15…jest dobry, ale minusem jest to że po rozkreceniu na mniejwięcej 75% mocy zaczyna lekko przesterowywać (zwłaszcza przy mocnejszych szrpnięciach) Ale brzmienie to ma zarąbiste…Ja gram praktycznie całyczas na shapie .

    zmien ustawiena eq wtedy unikniesz „przesterowania”

  9. No tak pewnie ze mogę zmienić, ale po to je tak ustawiam żeby brzmiało tak
    jak chce. Chociaż kto wie – takich minimalnych zmian w eq mogę nawet nie
    zauważyć…

Możliwość komentowania została wyłączona.