Fender Jazz Bass V Standard + SWR Workingmans ONE-SIXTY

Witam Serdecznie, posiadam Fendera Jazz Bass V Standard i jestem w trakcie
poszukiwań dobrej głowy, chciałbym uzyskać dość wszechstronny sound (
pop, rock, funky ) – czy ktoś miał doświadczenia z SWR Workingmans ONE-SIXTY
w połączeniu z tym jazz basem?, a jeśli nie ten swr, to co proponujecie? –
być może był ten temat na forum ale jakoś nic ciekawego nie znalazłem.

Czy mam Fendera Jazz Bass V Standard i szukam dobrej głowy, która zapewni mi różnorodny sound? Czy ktoś miał doświadczenia z SWR Workingmans ONE SIXTY w połączeniu z tym basem?
Jaki bas posiadam i szukam dobrej głowy, która zapewni mi różnorodny sound? Czy ktoś miał doświadczenia z połączeniem Fendera Jazz Bass V Standard z SWR Workingmans ONE SIXTY?
Czy ktoś może mi polecić dobry sprzęt do uzyskania wszechstronnego soundu na moim Fenderze Jazz Bass V Standard? Czy SWR Workingmans ONE SIXTY jest dobrym wyborem?
Czy próbował już ktoś połączyć SWR Workingmans ONE SIXTY z Fenderem Jazz Bass V Standard? Jak to brzmiało?
Czy ktoś miał dobre doświadczenia z połączeniem SWR Workingmans ONE SIXTY z Fenderem Jazz Bass V Standard? Czy to dobry wybór dla uzyskania różnorodnego soundu?
Jaki sprzęt poleciłby mi ktoś, kto ma Fendera Jazz Bass V Standard i chce uzyskać wszechstronny sound? Czy SWR Workingmans ONE SIXTY jest dobrym wyborem?
Czy szukając sprzętu do swojego Fendera Jazz Bass V Standard, warto zastanowić się nad SWR Workingmans ONE SIXTY? Jakie macie doświadczenia z tym sprzętem?
Czy ktoś może polecić mi sprzęt do uzyskania różnorodnego soundu na moim Fenderze Jazz Bass V Standard? Czy SWR Workingmans ONE SIXTY będzie dobrym wyborem?
Czy ktoś próbował już połączyć SWR Workingmans ONE SIXTY z Fenderem Jazz Bass V Standard? Czy było to udane połączenie?
Jaki sprzęt będzie najlepszy dla mojego Fendera Jazz Bass V Standard, jeśli chcę uzyskać różnorodny sound? Czy SWR Workingmans ONE SIXTY może być dobrym wyborem?

Podziel się swoją opinią
marasbas75
marasbas75
Artykuły: 0