Trzeszczący efekt…

witam!

kilka dni temu zakupilem efekt Ashdown chorus plus. Wsz. w porządku poza tym
że efekt po prostu trzeszczy…wsz zalezy od tego jaką szybkość ustawię
owego efektu…czy można temu zaradzic? jest to mój pierwszy efekt wiec nie mam
pojecia co mam zrobić…ja osobiscie myślę ze albo efekt jest opsuty albo to
wina zasilacza bo to jakieś chinskie dziadostwo pozyczone od kolegi…nawet nie
jest przystosowany do tego typu rzeczy…ale tylko ja tak myślę;)

jeżeli ktoś wie co dalej robic to proszę o odp;]

Czy mogę zadać pytanie odnośnie trzeszczącego efektu? Kilka dni temu kupiłem efekt Ashdown Chorus Plus i zauważyłem, że po prostu trzeszczy. Co mogę zrobić, aby temu zaradzić?
Czy ktoś wie, co mogę zrobić z moim nowym efektem Ashdown Chorus Plus, który trzeszczy w czasie gry? Czy to może być wina zasilacza?
Czy jako basista mogę prosić o radę na temat mojego nowego efektu, który niestety trzeszczy podczas gry?
Czy ktoś z was miał do czynienia z trzeszczącym efektem Ashdown Chorus Plus?
Czy ktoś wie, jak naprawić mój efekt Ashdown Chorus Plus, który niestety trzeszczy podczas gry? Czy to może być wina zasilacza, jak myślę?
Czy mogę poprosić o poradę dotyczącą trzeszczącego efektu, które pojawia się podczas gry na basie?
Co robić, jeśli mój nowy efekt Ashdown Chorus Plus trzeszczy podczas gry? To mój pierwszy efekt i nie wiem, jak go naprawić. Czy ktoś wie, co mogę zrobić?
Czy jest to normalny problem, że mój nowy efekt Ashdown Chorus Plus trzeszczy, gdy gram na basie? Czy ktoś wie, jak go rozwiązać?
Czy jako basista muszę się martwić, jeśli mój nowy efekt Ashdown Chorus Plus trzeszczy w czasie gry? Co mogę zrobić, aby temu zaradzić?
Czy ktoś może mi pomóc z moim nowym efektem Ashdown Chorus Plus, który niestety trzeszczy podczas gry?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. no więc tak…kupiłem baterię…i dalej ten sam efekt.

    ale pojechałem z tym całym sprzętem do znajomego, podłączyłem się no i
    nie trzeszczy nic a nic.

    wiec prawdopodobnie to wina tego mojego piecyka;/

Możliwość komentowania została wyłączona.