Gitara Basowa Firmy Stagg

Gitara basowa firmy Stagg

Witam.

Mam pytanie, za ile (około) opłaca się kupić gitarę basowa firmy Stagg z
parametrami:

Gryf regulowany , klucze otwarte, 21 progów, osprzęt srebrny, potencjometr
głośności i barwy przystawki.

Nadmienię, że chce kupić wersje takiej gitary dla osób leworęcznych (z tego
co zauwazylem sa one zwykle trochę drozsze).

Czy warto kupić gitarę basową firmy Stagg z parametrami Gryf regulowany, klucze otwarte, 21 progów, osprzęt srebrny, potencjometr głośności i barwy przystawki?
Jakie są ceny gitar basowych firmy Stagg z parametrami jakie opisałem?
Czy gitarę basową firmy Stagg z parametrami opisanymi przeze mnie opłaca się kupić w wersji dla osób leworęcznych?
Ile kosztuje gitara basowa firmy Stagg z parametrami Gryf regulowany, klucze otwarte, 21 progów, osprzęt srebrny, potencjometr głośności i barwy przystawki w wersji dla osób leworęcznych?
Czy warto zainwestować pieniądze w gitarę basową firmy Stagg z parametrami takimi jakie opisałem?
Ile kosztuje wersja gitar basowych firmy Stagg dla osób leworęcznych?
Jakie są najlepsze parametry gitary basowej firmy Stagg, którą mogę kupić?
Czy wersja gitary basowej firmy Stagg dla osób leworęcznych jest droższa niż zwykła wersja?
Czy opłaca się kupić gitarę basową firmy Stagg z parametrami Gryf regulowany, klucze otwarte, 21 progów, osprzęt srebrny, potencjometr głośności i barwy przystawki, jeśli jestem początkującym basistą?
Czy można znaleźć tańszą alternatywę dla gitary basowej firmy Stagg z takimi samymi parametrami?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. To zależy jaki to bas, ale mniemam, że kopia Jazzbassa albo Musicmana.
    Gdzieś 400zł – zależy od stanu gitary.

  2. ja to bym tego w ogole nie kupowal jak już to nie za więcej niż 300zł to jest
    max a i tak bym się zastanawial niezaleznie od parametrow no chyba ze ma
    pickupy emg albo bartolini to wtedy dal bym 400zł 😀 ale z tego co mi
    wiadomo ta firma nie uzywa takich podzespolow ;>

Możliwość komentowania została wyłączona.