szukam fotki, lub schematu preampu bartolini mk-2 [zamontowanego w Cort curbov] – help please !

Cześć,

Pewnego dnia po podłączyłem świeży akumlatorek 9v do mojego Cort CURBOW
(preamp BARTOLINI MK-2) i oczom mym ukazał się dym. Pożar strawił 2
element.

A pytanie mam takie: czy ktoś ma taki preamp (jak wspomniałem BARTOLINI MK-2,
montowany w basach Cort CURBOW) i mógłby zrobić fotkę ? Chcę spróbować
wymienić części które się spaliły, ale spaliły się całkiem.

O schemacie nawet nie marzę bo ciężko znaleźć, ale jeśli ktoś miałby,
będę zobowiązany.

spaloną część układu którą chcę zidentyfikować oznaczyłem
kółeczkiem na fotce poniżej.

Z góry dziękuję za pomoc i Wesołych Świąt.

POzdrawiam,

Kuba

www.myspace.com/ludwikzone

Czy ktoś z was ma fotkę lub schemat preampu Bartolini MK 2 zamontowanego w Cort Curbov?
Jakieś sugestie, jak mogę zdobyć schemat preampu Bartolini MK 2 w moim basie Cort Curbov?
Czy ktoś mógłby mi przesłać zdjęcie preampu Bartolini MK 2 zamontowanego w Cort Curbov?
Czy ktoś jest w stanie pomóc mi z naprawą mojego preampu Bartolini MK 2 w moim basie Cort Curbov?
Co powinienem zrobić, aby wymienić części mojego preampu Bartolini MK 2, które spaliły się w moim basie Cort Curbov?
Czy znacie kogoś, kto może mi pomóc z naprawą preampu Bartolini MK 2 w moim basie Cort Curbov?
Potrzebuje schematu preampu Bartolini MK 2 do mojego basu Cort Curbov – czy ktoś ma taki?
Czy ktoś spotkał się kiedyś z problemem spalonego preampu Bartolini MK 2 w swoim basie Cort Curbov?
Czy ktoś ma doświadczenie z wymianą części preampu Bartolini MK 2 w Cort Curbov?
Czy ktoś mógłby podzielić się swoją wiedzą na temat preampu Bartolini MK 2 w Cort Curbov?

Podziel się swoją opinią
kubasista
kubasista
Artykuły: 0