washburn XB 120 Q – gdzie ograć ???

Witam ! Przymieżam się do zakupu Washa ale chciałbym go ograć .Tak więc
wie może ktoś gdzie mog e go znaleźć ? Interesują mnie sklepy w Warszawie
lub okolicach. Objeździłem Riff’y ale nie było . Może ktoś wie gdzie mogę
go dostać ??

Gdzie mógłbym sprawdzić bas Washburn XB 120 Q? Czy wiesz, gdzie jest dostępny do przetestowania?
Gdzie w okolicy Warszawy mogę znaleźć sklep ze sprzętem muzycznym, w którym są dostępne basy Washburn XB 120 Q?
Znasz może jakiś sklep w Warszawie, w którym mogę przetestować bas Washburn XB 120 Q?
Czy orientujesz się, gdzie w okolicy Warszawy można znaleźć bas Washburn XB 120 Q do przetestowania?
Czy mógłbyś polecić mi sklep w Warszawie lub okolicach, w którym znajdę bas Washburn XB 120 Q?
W jaki sposób mógłbym znaleźć bas Washburn XB 120 Q dostępny do przetestowania, szukając w sklepach w Warszawie lub okolicach?
Czy wiesz może, gdzie dokładnie w Warszawie mogę znaleźć bas Washburn XB 120 Q do przetestowania?
Czy mógłbyś polecić mi jakiś sklep w okolicach Warszawy, w którym mam szansę znaleźć bas Washburn XB 120 Q?
W jakim sklepie w Warszawie lub okolicach będzie możliwość przetestowania basu Washburn XB 120 Q?
Czy wiesz, gdzie mogę znaleźć bas Washburn XB 120 Q do przetestowania, a nie tylko do obejrzenia?

Podziel się swoją opinią
mati92mmz
mati92mmz
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. w google ,są na pewno telefony do sklepów

    nowa płyta O.S.T.R „o.c.b” od 27 lutego

Możliwość komentowania została wyłączona.