Co kupic?? Marshall’a MB 4210 czy moze cos innego

Potrzebuje wzmacniacza, , który ma dość dużo mocy. chodzi o koncerty w klubach i
plenerach. no i oczywiście cena tez odgrywa duza role. przegladajac aukcje na
allegro znalazłem Marshall’a MB 4210 450 watt.

www.ssl.allegro.pl/item511373605_marshall_mb_4210_kombo_basowe_450_watt_promocja.html

to link do aukcji

co o tym myślicie??

Co powinienem kupić dla siebie – Marshalla MB 4210 czy coś innego, mając na myśli występy w klubach i na plenerach?
Jaki wzmacniacz będzie dobry dla mnie, poszukuję dużej mocy?
Czy znacie dobrą ofertę wzmacniacza, który nadaje się na koncerty w klubach i na plenerach?
Co sądzicie o wzmacniaczu Marshalla MB 4210, znalazłem go na aukcji i jest podobno dobry na duże koncerty?
Czy warto kupić wzmacniacz Marshalla MB 4210 do grania w klubach i na plenerach?
Co myślicie o wzmacniaczu z mocy takiej jak Marshall MB 4210 – czy to dobry wybór dla basisty grającego na koncertach?
Czy ktoś może polecić mi wzmacniacz z dużą mocą, na potrzeby koncertów w klubach i na plenerach?
Jaki wzmacniacz będzie odpowiedni dla mnie grającego na basie w klubach i na plenerach?
Jakie są Wasze doświadczenia z wzmacniaczem Marshall MB 4210 – nadaje się na koncerty i warto go kupić?
Czy moglibyście polecić mi jakiś inny wzmacniacz niż Marshall MB 4210, który będzie dobry na duże koncerty?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Obczaj sobie sklep Pareco, z tego, co widziałem najlepsza oferta w Polsce.
    1780 za ten wzmacniacz. We wtorek lub w środę ma do mnie przyjechać, więc
    zobaczymy, na co to cudo stać 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.