Epiphone Thunderbird – zaminniki do przetworników

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Epi Thunderbirda, lecz chciałbym
podrasować jego brzmienie poprzez wymianę pickapów. Wiem że Seymour
Duncan wypuścił set zamienników, lecz jest on w chwili obecnej nieosiągalny
raczej…

Czy wie ktoś jakie zamienniki mogły by się nadać i rzecz jasna nie
pogorszyły by soundu?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Seba

www.butelka.net

Jakim zamiennikiem do pickupów powinienem wymienić mój Epi Thunderbird, aby poprawić jego brzmienie?
Czy zna ktoś zamienniki do pickupów, które pasują do Epiphone Thunderbird i nie pogorszą jego brzmienia?
Jaki zamiennik do pickupów polecilibyście do mojego Epi Thunderbird?
Czy ktoś zna zamienniki do pickupów dla Epi Thunderbird, które poprawią jego brzmienie?
Który zamiennik do pickupów będzie odpowiedni dla Epi Thunderbird i nie zepsuje jego brzmienia?
Jakie zamienniki do pickupów powinienem rozważyć dla mojego Epi Thunderbird?
Czy istnieją jakieś zamienniki do pickupów, które zwiększą jakość dźwięku mojego Epi Thunderbird?
Które zamienniki do pickupów wzmocnią dźwięk mojego Epi Thunderbird?
Jaki rodzaj zamienników do pickupów do Epi Thunderbird zapewni mi lepszą jakość brzmienia?
Jakie zamienniki do pickupów Epi Thunderbird będą poprawną alternatywą dla Seymour Duncan, który nie jest obecnie dostępny?

Podziel się swoją opinią
SeBASStian
SeBASStian
Artykuły: 0

10 komentarzy

  1. a właśnie tam są standardowe soapbary, czy jakieś specyficzne? Witam basiste
    z Torunia;)!

  2. allegro.pl/item525949786_bartolini_classic_series_soapbar_4_super_cena_nowy.html
    bartki polecam ale tylko AKTYWY, miałem pasywy i były do d*py.

  3. Yyyy… z tego co wiem, Bartolini oprócz tych Mk1 i Mk2, to wszystkie pickupy
    ma pasywne.

  4. Ja wyczytałem, że te Bartki do Thunderbirda mogą zarówno być użyte jako
    pasywne jak i aktywne(?)

  5. no ja mowie o preampie., ja miałem jazza z pasywem i kupa a grałem na jazzie
    aktywnym i bartkach to mjut był!

Możliwość komentowania została wyłączona.