Metal AXXE VWR99HBF vs. ESP LTD F-104

Postanowi艂em por贸wna膰 dwa modele bas贸wek: Metal AXXE VWR99HBF oraz ESP LTD F-104, szukaj膮c odpowiedzi, kt贸ra lepiej spe艂ni moje oczekiwania jako samouka graj膮cego na basie od roku. W kontek艣cie preferencji gitar do muzyki metalowej, zale偶a艂o mi szczeg贸lnie na obecno艣ci aktywnej elektroniki.

Witam!

Chcia艂bym prosi膰 o porad臋, kt贸ry model gitary wybra膰:

– ESP LTD F-104

www.bratpol.com.pl/?prod=6510&cat=674

– ( ew. ESP LTD F-154DX STBLK )

www.guitarcenter.pl/catalog/bas/basy/4-strunowe/esp-ltd-f-154dx-stblk

i odno艣nie tych gitar one posiadaj膮 Aktywna elektronik臋? Tam na GuitarCenter
pisze: Elektronika ESP ABQ-3 3-pasmowy EQ a 偶e jestem zielony w tych sprawach
nie mam pewno艣ci czy to jest aktywna elektronika a na takiej mi zale偶ny
;]

– Vintage Metal AXXE VWR99HBF

www.vintageguitars.pl/vintage_guitars_strona_produkt_dzial_2_seria_4_id_64.html

Na Basie gram od roku, jestem samoukiem, chcia艂bym gitar臋 do muzyki
metalowej.

By艂bym wdzi臋czny za dobre porady, zw艂aszcza w kwestii technicznej, marki
itp. nie chce ani przep艂aca膰 ani kupowa膰 kiczu ;]

Kt贸r膮 gitar臋 basow膮 polecasz do grania muzyki metalowej – Metal AXXE VWR99HBF czy ESP LTD F 104?
Czy zastanawia艂e艣 si臋 nad zakupem gitar basowych ESP LTD F 154DX STBLK lub ESP LTD F 154DX STBLK ze wzgl臋du na ich elektronik臋 aktywn膮?
Zastanawiam si臋, czy Elektronika ESP ABQ 3 3 pasmowy EQ w gitarach basowych ESP LTD to aktywna elektronika. Mo偶esz mi pom贸c?
Jakie s膮 Twoje do艣wiadczenia z gitar膮 basow膮 Vintage Metal AXXE VWR99HBF w graniu muzyki metalowej?
Co s膮dzisz o samouczkach grania na gitarze basowej i czy s膮 one skuteczne dla pocz膮tkuj膮cych?
Czy wiesz, kt贸ra marka gitar basowych jest uwa偶ana za najlepsz膮 do grania metalu?
Czy masz jakie艣 do艣wiadczenie z gitarowymi efektami, takimi jak overdrive, w graniu muzyki metalowej?
Czy uwa偶asz, 偶e cena gitar basowych ESP LTD jest adekwatna do ich jako艣ci?
Czy wiesz, gdzie mog臋 znale藕膰 dobre porady techniczne odno艣nie grania na gitarze basowej?
Jaki jest Tw贸j ulubiony utw贸r na gitarze basowej, kt贸ry najlepiej oddaje charakter muzyki metalowej?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
Wiedzmin3310
Wiedzmin3310
Artyku艂y: 0