Prośba do basistów z Krakowa…

Mam ogromną prośbę do kogoś z Krakowa o użyczenie sensownej gitary na
potrzeby nagrania studyjnego mojego (w sumie już byłego) zespołu. Nagrywają
w końcu swojego LP. Pomagam im w tym przedsięwzięciu nagrywając jedną z
piosenek. Niestety problem wynikł, ponieważ zarówno gitara ich aktualnego
basisty, jak i moja, jest po prostu za słaba 🙁 Jeśli ktoś mógłby pomóc
prosiłbym o kontakt.

Czy ktoś z Krakowa mógłby mi pożyczyć sensowną gitarę na potrzeby nagrania studyjnego mojego byłego zespołu?
Czy jest tutaj ktoś z Krakowa, kto miałby możliwość użyczenia mi gitary na potrzeby nagrywania piosenki?
Czy ktoś z Krakowa posiada dobrą gitarę, którą mógłby mi pożyczyć do nagrywania albumu?
Czy ktokolwiek z miasta Krakowa miałby ochotę pomóc mi wypożyczeniem gitary do nagrywania piosenek mojego byłego zespołu?
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z Krakowa udostępnił mi swoją dobrą gitarę na potrzeby nagrywania studyjnego LP mojego zespołu. Czy taka osoba może się zgłosić?
Czy wśród basistów z Krakowa jest ktoś, kto miałby dobrej jakości gitarę i chciałby pomóc mi w nagraniu piosenki?
Czy ktoś z Krakowa jest w stanie mi pomóc wypożyczając sensowną gitarę na potrzeby nagrywania studyjnego materiału mojego byłego zespołu?
Czy basista z Krakowa mógłby mi udostępnić swoją dobrą gitarę do nagrywania albumu mojego zespołu?
Czy wśród muzyków basowych z Krakowa jest ktoś, kto mógłby mi pomóc wypożyczając potrzebną gitarę na nagranie jednej piosenki?
Czy jest ktoś z Krakowa, kto miałby wolną dobrą gitarę i mógłby mi ją pożyczyć na potrzeby mojego projektu studyjnego?

Podziel się swoją opinią