Moja świąteczna ozdoba i mój test wpisu na nowym forum :)

Załączniki

testuję sobie co też Dawit nawymyślał 🙂 wygląda to kozacko i nawet drobne błedy nie rażą bo wiadomo że to pierwsze dni nowej basoofki więc wszystko zostanie wygładzone i poprawione w miarę upływu czasu.
Tymczasem stara miłość nie umiera i ciągle cośtam sobie rekreacyjnie brzdąkam więc i tu zajrzę chętnie – raz żeby popodziwiać nowy engine forum, dwa żeby pochwalić się kreatywnością dzieci moich, które na święta przygotowały ozdobę salonu zgodnie z załącznikiem 🙂

have fun!

-
Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.

Komentarzy: 3

  1. nie można jeszcze edytować wpisów więc testując odpowiadanie dodam, że widoczny na zdjęciu wioseł to Tokai rocznik 1981 czyli tylko 3 lata młodszy ode mnie :) za chwilę dorzucę kolejny wpis gdzie będzie można toto usłyszeć w akcji :)
    palik
  2. Kreatywność widać dzieci mają po Tacie, bo zarówno ozdoby, jak i sam sposób wykorzystania haków (zapewne do rowerów z marketu budowlanego?) są godne pochwały!
    ulek
  3. Nie no haki akurat są ze sklepu muzycznego do montowania basówki na ścianie (specjalnie chciałem w taki sposób żeby gitara była ozdobą salonu)
    palik